A. Klubové zkoušky v roce 2024:
- 20.04.2024 - Sfk/Sp, Zkouška hlasitosti, Šlapanice, Monika Hnátek Illová, odkaz na propozice
- 21.04.2024 - KZN, Klubová zkouška nováčků, Černá Hora, OMS Blansko, J. Zelený, odkaz na propozice
- 04.-05.05.2024 - SBS, Speciální barvářská soutěž (CACIT), Slušovice, Zdeněk Jakuba, odkaz na propozice
- 15.- 16.6.2024 - PSP, Pohár středočeské pobočky (LZ+BZ) CACT, Jince, Václav Sluka
- 20.7.2024 - SPK, Soutěž v práci na králíka (CACT), Obora Volský Žlab, Doc. MVDr. Karel Bukovjan
- 21.7.2024 - KZN, Klubová zkouška nováčků, Obora Volský Žlab, Doc. MVDr. Karel Bukovjan
- 16.-18.8.2024 - Memoriál Rudolfa Kristla (CACIT), Loučeň, Dušan Salač, pozvánka
- 21.9.2024 - SPK, Soutěž v práci na králíka (CT), Jince, Václav Sluka
- 22.9.2024 - KBZ, Klubové barvářské zkoušky - miniatury (CT), Jince, Václav Sluka
- 5.-6.10.2024 - Klub. barvářská soutěž (CACT), Úsov-Bradlec, Ing. Renata Hanušová
- 16.-17.11.2024 - KHS, Klubová honičská soutěž (CACIT), Vanovice, Ing. Pavel Sládek
PS: podrobnosti na stránkách webu - otevři kliknutím na nadpis
B. Zkoušky lovecké upotřebitelnosti a jiné, pod patronáty jednotlivých OMS:
Zkušební řády loveckých psů ke stažení zde: https://www.loveckypes.cz/wp-content/uploads/sites/4/2019/12/zkušební-řád-platný-od-1.1.2020.pdf
Nové termíny budou u jednotlivých OMS alespoň na území pobočky zvěřejněny tak, jak je jednotlivé OMSy budou samy znát
PS: termíny zkoušek jsou převzaty z internetových stránek loveckýpes.cz. Kontrolujte si prosím termín vždy na příslušném OMS, na který je dán na konci odkaz.
Druh zkoušek | Datum | Místo | Poznámka | Ke stažení |
Jarní svod |
21.04.2023 |
všechna plem. | ||
Norování | 21.04.2024 | KCHJ ČR | ||
Zkoušky vloh (ZV) | 4.5.2024 | ohařů+ost.plemen | ||
Podzimní zkoušky (PZ) | 14.9.2024 | ohařů+ost.plemen | ||
Norování | 06.10.2024 | |||
Barvářská zkouška honičů (BZH) | 19.10.2024 | |||
ZVVZ | 20.10.2024 | |||
Individuální zkoušky z norování (IZN) | dle požadavků vůdců | |||
Jarní svod |
06.04.2024 | Brno - Dvorska | všechna plem. | |
Zkoušky vloh (ZV) | 06.04.2024 | Brno - Dvorska | ||
Podzimní zkoušky (PZ) | 25.05.2024 | Brno - Dvorska | ||
Barvářské zkoušky (BZ) | 13.10.2024 | |||
Zkoušky z vodní práce (ZVP) | 08.09.2024 | Sokolnice | ||
Jarní svod | 13.04.2024 | Nové Bránice | všechna plem. | |
Zkoušky vloh (ZV) | 04.05.2024 | Prace | ost.plemen, spoluorg. Moravskoslezslý klub jagdteriérů | |
Zkoušky vloh (ZV) | 13.05.2024 | Prace | ost.plemen,ve spolupráci s Klubem DČM | |
Norování |
02.06.2024 | Nové Bránice | ||
Zkoušky z vodní práce (ZVP) | 22.06.2024 | Těšany | ||
Zkoušky z vodní práce (ZVP) | 20.07.2024 | Těšany | ||
Zkoušky z vodní práce (ZVP) | 18.08.2024 | Těšany | ||
Barvářské zkoušky (BZ) | 28.09.2024 | Bílovice nad Svitavou | ||
Barvářské zkoušky (BZ) | 06.10.2024 | Čučice | ||
Honičské zkoušky (HZ) | 25.-26.10.2024 | Čučice | spoluorg. Moravskoslezslý klub jagdteriérů | |
Jarní svod |
13.04.2024 | Pavlov | všechna plem. | |
Zkoušky vloh (ZV) | 27.04.2024 | Velké Němčice Chata MS Velké Němčice |
||
Norování | 16.06.2024 | Vlasatice | ||
Barvářské zkoušky (BZ) | 22.06.2024 | Kobylí Chata MS kobylí |
||
Podzimní zkoušky (PZ) | 24.08.2024 | Vranovice | ohařů+ost.plemen | |
Předběžné zkoušky barvářů | 21.09.2024 | Boleradice | ||
Jarní svod |
07.04.2024 | Veselí nad Moravou | všechna plem. | |
Zkoušky vloh (ZV) |
04.05.2023 |
Mikulčice |
ohařů+ost.plemen | |
Norování | 15.06.2024 | Starý Poddvorov | ||
Slovácký pohár (CACT)- BZ + LZ | 21.- 22.09.2024 | jezevčíků a teriérů | ||
Norování | 05.10.2024 | Bzenec-Přívoz | ||
Jarní svod | 14.04.2024 | Střel. OMS Prostějov | všechna plem. | |
Zkoušky vloh (ZV) | 27.04.2024 | MS Předina-Kobeřice | ohařů+ost.plemen | |
ZVVZ | 28.04.2024 | Steelpark s.r.o., Seloutky | ost.plemen | |
Podzimní zkoušky (PZ) | 11.05.2024 | MS Želeč | ohařů+ost.plemen | |
Norování | 27.07.2024 | MS Otaslavice | nornící | |
Speciální zkoušky z vodní práce (ZVP) |
10.08.2024 | HS Výšovice | ohařů+ost.plemen | |
Zkoušky vloh (ZV) | 07.09.2024 | HS Moravana Domamyslice | ohařů+ost.plemen | |
Podzimní zkoušky MJD | 14.09.2024 | HS Určice-Myslejovice | ohařů+ost.plemen | |
Lesní zkoušky (LZ) | 26.10.2024 | Lesy města Prostějova | ost.plemen | |
Barvářské zkoušky (BZ) | 27.10.2024 | Lesy města Prostějova | ohařů+ost.plemen | |
Individuální zkoušky z norování (IZN) |
dle požadavků vůdců |
|||
Zkoušky vloh (ZV) |
20.04.2024 | ohařů+ost.plemen | ||
Podzimní zkoušky (PZ) | 27.04.2024 | ohařů+ost.plemen | ||
Jarní svod | 05.05.2024 | Bažantnice (Třebíč) | ||
Norování | 08.06.2024 | norníci | ||
Barvářské zkoušky (BZ) | 15.06.2024 | ost.plemen | ||
Lesní zkoušky (LZ) | 16.06.2024 | ost.plemen | ||
Pohár OMS Třebíč - podzimní zkoušky; zkoušky vodní práce - CACT | 17.-18.08.2024 | ohařů+ost.plemen | ||
Norování |
28.09.2024 |
Bažantnice (Třebíč) |
||
Zkoušky vloh (ZV) | 28.09.2024 | ohařů+ost.plemen | ||
Podzimní zkoušky (PZ) | 29.09.2024 | ohařů+ost.plemen | ||
Barvářská zkouška honičů (BZH) | 12.10.2024 | |||
Memoriál Josefa Venhody - všestranné zkoušky CACT | 19.-20.2024 | ohařů+ost.plemen | ||
Jarní svod |
03.03.2024 | Nivnice (při CHP trofejí) | ||
Zkoušky vloh (ZV) | 27.04.2024 | Hradčovice-Drslavice | ||
Norování | 08.06.2024 | Hluk | ||
Zkoušky z vodní práce (ZVP) | 27.07.2024 | Prakšice | ||
50.Memoriál Richarda Knolla | 30.-31.8.-1.9.2024 | Dolní + Horní Němčí, Prakšice | ||
Barvářské zkoušky (BZ) | 07.09.2024 | Slavkov | ||
Barvářská zkouška honičů (BZH) | 28.09.2024 | Bystřice pod Lopeníkem | ||
Individuální zkoušky z norování (IZN) | dle požadavků vůdců | |||
Jarní svod |
27.04.2024, 9:00 | MS Doubrava Kladeruby, Němetice | ||
Zkoušky vloh (ZV) | 04.05.2024, 8:00 | MS Kelečsko | ||
Podzimní zkoušky (PZ) | 25.05.2024, 8:00 | |||
Barvářská zkouška honičů (BZH) | 13.07.2024, 8:00 | Lomensko - MS Hrubá jedla | ||
ZVVZ | 14.07.2024, 8:00 | Lomensko - MS Hrubá jedla | ||
Lesní zkoušky (LZ) | 21.07.2024, 8:00 | |||
Barvářské zkoušky (BZ) | 14.09.2024, 8:00 | MS Grúň Hošťálková | ||
Norování | 28.09.2024, 8:00 | Juřinka | ||
Podzimní zkoušky (PZ) | 12.10.2024, 8:00 | MS Branky - Poličná | ||
Honičské zkoušky (HZ) |
02.11.2024, 8:00 |
MS Grúň Hošťálková | ||
Zkoušky vloh (ZV) |
20.04.2024 | ohařů+ost.plemen | ||
Lesní zkoušky (LZ) | 22.06.2024 | ost.plemen | ||
Zkoušky z vodní práce (ZVP) | 27.07.2024 | |||
Barvářská zkouška honičů (BZH) | 24.08.2024 | |||
Barvářské zkoušky (BZ) | 07.09.2024 | |||
Podzimní zkoušky (PZ) |
21.09.2024 |
|
|
|
Norování | 28.09.2024 | |||
Individuální zkouška z norování (IZN) |
||||
Zkoušky vloh (ZV) |
20.04.2024 | Vrbovec | ohařů+ost.plemen | |
Podzimní zkoušky (PZ) |
21.04.2024 | Vrbovec | ohařů+ost.plemen | |
Jarní svod | 27.04.2024 | Vémyslice | ||
Norování | 25.05.2024 | Miroslav | ||
Zkoušky z vodní práce (ZVP) | 03.08.2024 | Tavíkovice | ||
Podzimní zkoušky (PZ) | 14.09.2024 | Šumice | ohařů+ost.plemen | |
Zkoušky z vodní práce (ZVP) | 21.09.2024 | Lechovice | ||
Barvářské zkoušky (BZ) | 28.09.2024 | Jamolice | ||
Všestranné zkoušky ostatních plemen | 29.09.2024 | Ostrůvek | ||
Zkoušky vloh (ZV) | 19.10.2024 | Horní Dubňany | ohařů+ost.plemen | |
Norování | 19.10.2024 | Dolní Dubňany | ||
Barvářská zkouška honičů (BZH) | 20.10.2024 | Ostrůvek | ||
Podzimní zkoušky (PZ) | 26.10.2024 | Hrabětice | ohařů+ost.plemen | |
Předběžné zkoušky barvářů | 16.11.2024 | Ostrůvek | ||
Honičské zkoušky (HZ) | 30.11. - 01.12.2024 | Korolupy | ||
Individuální zkouška z norování (IZN) | dle požadavků | |||
Individuální zkouška barvářů(IHb) | dle požadavků | |||
Zkoušky vloh (ZV) |
05.05.2024 | Tečovice | ohařů+ost.plemen | |
Jarní svod | 25.05.2024 | Lukov | ||
Memoriál J.Šenkeříkové (CACT) BZH+LZ | 18.-19.05.2024 | Slušovice | ||
Norování | 02.06.2024 | OMS Zlín | ||
ZVVZ | 04.08.2024 | Hvozdná | ||
Zkoušky z vodní práce (ZVP) | 17.08.2024 | Lechotice | ohařů+ost.plemen | |
Lesní zkoušky (LZ) | 05.10.2024 | Ludkovice | ost.plemen | |
Barvářské zkoušky (BZ) | 06.10.2024 | Ludkovice | ||
Podzimní zkoušky (PZ) | 12.10.2024 | Sazovice | ohařů+ost.plemen | |
Norování | 27.10.2024 | Slušovice | ||
Honičské zkoušky (HZ) | 16. - 17.11.2024 | Lípa | ||
Individuální zkouška z norování (IZN) | dle požadavků | |||
Individuální zkouška barvářů(IHb) |
dle požadavků |
|
||
Jarní svod | 21.04.2024 | Střelnice OMS Světnov | bez přihlášek | |
Zkoušky vloh (ZV) |
11.05.2024 |
Honitba MS Zátoky |
ohařů+ost.plemen | |
31.ročník Memoriálu Ing. Pohanky, CACT (LZ + BZH) |
01.-02.06.2024 |
Kinský a.s. střelnice Světnov |
||
Norování |
22.06.2024 |
MS Rovečné |
||
Zkoušky z vodní práce (ZVP) |
10.08.2024 |
MS Chlostov |
|
|
Barvářské zkoušky (BZ) |
17.08.2024 |
HS Kněževes |
|
|
Zkoušky vloh (ZV) |
24.08.2024 |
MS Bobrová |
ohařů+ost.plemen |
|
Norování |
31.08.2024 |
HS Kněževes |
|
|
Podzimní zkoušky (PZ) |
07.09.2024 |
MS Borovina Vidonín |
ohařů+ost.plemen |
|
Barvářské zkoušky (BZ) |
21.09.2024 |
HS Kněževes |
|
|
Podzimní zkoušky (PZ) |
28.09.2024 |
MS DRUŽBA Vídeň |
ohařů+ost.plemen |
OMS Blansko: blansko.cmmj.cz/
OMS Brno-město: https://brnomesto.cmmj.cz/
OMS Brno-venkov: brnovenkov.cmmj.cz/
OMS Hodonín: www.omshodonin.cz/
OMS Prostějov: www.omsprostejov.cz/
OMS Třebíč: prerov.cmmj.cz/
OMS Uherské Hradiště: uherskehradiste.cmmj.cz/
OMS Vsetín: www.omsvsetin.cz
OMS Vyškov: vyskov.cmmj.cz/
OMS Zlín: zlin.cmmj.cz/
ost.plemena |